Forum tajemnicelosu.forumoteka.pl Strona Główna tajemnicelosu.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Windsurfing hel

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tajemnicelosu.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dortajem



Dołączył: 14 Kwi 2018
Posty: 15

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2018 7:00 pm    Temat postu: Windsurfing hel Odpowiedz z cytatem

Witam,

Zapraszam wszystkich na przednią zabawę nad morze polskie nasze. Wiem że kroi się super impreza która da super luz i jest to windsurfing Hel dla was ta informacja ponieważ nie wszyscy wiedzą że można tak się bawić

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babajaga44



Dołączył: 09 Lip 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dash jest oki ale das jest mega pomylka
Das to
Nazwa dascoin
Orginalnie to dascoin
Ci co zainwestowali pomylili pewnie pewnie z dashem
Tak jak z forkiem na etc jedni mowia ze to mega przekkret ten fork
I kogo tu sluchac
Ze fork nie jest wspierany przez etc to kur.. 9 co tu chodzi
To kto daje ETE Ja w BTC jakoś średnio wierzę, czekam aż będą pary USD/ALT EUR/ALT itd. wtedy dopiero rynek pokaże ile BTC jest wart...a mowie bitek zyska na wartosci to tylko kwestia czasu
@BenSimsja inwestuje na longa i nawet nie czytam, tylko skrut zobaczyłem
Media na mnie nie dzialaja soadnie kuoie jeszcze wiecej
:sunglasses:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dortajem



Dołączył: 14 Kwi 2018
Posty: 15

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iedy byłem małym chłopcem - może szóstką - stworzyłem przyjaciela o imieniu Rick. Wszech-amerykański złoty chłopiec, równie wysportowany, jak był inteligentny jak bicz, ma potargane blond włosy i przeszywające niebieskie oczy, i spotkaliśmy się również w sposób całkowicie amerykański - w powalonej, przeciągającej bójce, w słodka wiosna Virginia błoto, na koniec meczu piłki nożnej, który wygrała moja drużyna, a jego zespół przegrał. Tata Ricka, oddzielając nas, dał nam surowy morał, rozmawiając z - moralnym włóknem, chłopcy !! - a potem zostaliśmy najlepszymi i najdziwaczniejszymi towarzyszami, ja ten chudy, wątły, brązowy, zagubiony chłopiec i Rick, cały amerykański złoty chłopiec.

Szybkie przewijanie do przodu przez dziesięć lat. Nadal jesteśmy przyjaciółmi. Dopiero teraz jestem punkiem z Radzieckim dokiem Martensem (czego żałuję, że wciąż nie miałem). I za każdym razem, gdy tata Ricka je widzi, daje mi jeszcze jedno poważne mówienie. "Synu, nie jesteś komunistą, prawda?" Nie, odpowiadam śmiejąc się. Jestem tylko nastolatkiem. A potem wychwala on na wielką skalę wiele zalet kapitalizmu. Ciężka praca! Odpowiedzialność! Męskość! A jednak coś mi się wydaje nie do końca słuszne. Zajmuje mi to trochę czasu, ale pewnego dnia w końcu włożyłem na niego palec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babajaga44



Dołączył: 09 Lip 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wodzie Hurchalla był ludzką encyklopedią, wskazując na szkarłatnego ibisa i barwę, która podskakiwała i wyskakiwała z wody. Wyruszyliśmy pieszo przez ostatnią nogę lasu. W dół wydm porośniętych sargassum, Hurchalla poszedł na bodysurfing, pływając w zachwaszczonych falach z wdziękiem. To miejsce było dla niej domem. Gdy Hurchalla znalazła się w swoim żywiole, łatwo było zrozumieć, dlaczego wzięła udział w teście: Walczysz o jedną krainę mokradeł, obawiając się, że twój mały znaczek ziemi będzie następny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dortajem



Dołączył: 14 Kwi 2018
Posty: 15

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugeruje to również utworzenie międzynarodowego forum, które będzie kierować badania naukowe i badania kliniczne za pośrednictwem międzynarodowego rejestru oraz omawiać takie kwestie, jak sprawiedliwy dostęp do korzyści wynikających z edycji genów. Ale edycja genomu w ludzkich embrionach potencjalnie ma nieporęczny zakres użytkowników, co może utrudniać utrzymanie takiej organizacji. "Praktycznie każde laboratorium biologii molekularnej używa tej techniki", powiedział Daley.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek



Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Windsurfing spoko jest.
_________________
Idę tam gdzie idę. Nie idę gdzie nie idę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poniewczas



Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Helu też dobre powietrze Very Happy
_________________
A
H
O
J
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcinek



Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniewczas napisał:
Na Helu też dobre powietrze Very Happy

I w górach, na ogół, też jest ok.

_________________
Idę tam gdzie idę. Nie idę gdzie nie idę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tajemnicelosu.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum